Jana Talpová
Autor: Jana Talpová

Zpravodaj 1/2011

Vážené dámy a pánové,

utekl nám rychle začátek nového roku 2011 a máme tu únor! Žádné lenošení! Loni jsme otevřeli stálou expozici na zámku ve Zruči nad Sázavou a několik krásných výstav pro potěšení, od panenek miminek po panenky v  ručně vypracovaných krojích i dobových oblečení.

Informace :

- naše členská základna čítá 30 členů zcelé ČR

- poplatek za vstup do klubu je 500,- Kč a další roční poplatek činí 100,- Kč

http://www.klubpanenkycr.cz jsou naše klubové stránky vedené od roku 2010

Velmi důležité upozornění :

Termín I.FESTIVALU MEDVÍDKŮ A PANENEK V KRÁLOVSTVÍ PANENEK ve Zruči nad Sázavou je z vážných technických důvodů přesunut na 4. a 5.června 2011!!!

Připravovaný program představuje :

- setkání členů klubu a hostů s veřejností

- jak se dělá „ reborn“ miminko

- panenky z papírmaše

- výstavy medvídků Evy Šímové

¨- jak se dělá medvídek

- doplňovat budou ukázky výroby šperků, keramiky, nábytečku pro panenky, ubrousková technika a další řemesla

-připravena bude vernisáž obrazů s koncertem Richarda Pachmana

- noční prohlídky zámku

Všem, kdo přijedou, nabízíme možnost přespání za 28O,- Kč/noc – dejte včas vědet – zajistíme

Nezapomeňte také na schůzku v Praze (IKEA- restaurace,Černý Most) dne 8.března 2011 od 13,00 hodin.

Zpracovala Alena  Zemanová, která podá bližší informace na tel.čísle 603 810 899

Comments are closed.