Archiv
Galerie
Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/klubpanenkycr.cz/klubpanenkycr.cz/wp-includes/rss.php on line 577

Alžběta Šlapánková
P1020197.JPG

Archive for the ‘Výročí a blahopřání’ Category

Blahopřání tanečnímu kroužku Keltská růže

Dne 21.4.2012 se v Ledči nad Sázavou konala soutěž tanečních skupin. Soutěže se zúčastnila také naše taneční skupina děvčat Keltská růže. Ze soutěže si přivezla hned dva poháry za krásné umístění na  2. a 3. místě. Oba poháry může veřejnost vidět  vystavené  ve vitrínce na stálé výstavě v Království panenek na zámku ve Zruči nad Sázavou.

Děvčata blahopřejeme a přejeme hodně elánu do dalšího tancování  a hodně úspěchů i v další reprezentaci města Zruče. Současně  patří  blahopřání  a poděkování  vedoucí kroužku pani Aleně Zemanové,  sponzorům -  firmě pana Jana Adriána  a městu Zruč nad Sázavou.

Blahopřání Alenka Süsserová a Petr Hanč

Je měsíc duben a také v tomto měsíci máme dvě významná životní výročí. Prvního se dožívá paní Alenka Süsserová, která vytváří rebornové panenky a druhé výročí bude ke konci měsíce slavit,  sběratel – medvídkář,  pan Petr Hanč.

Oběma přejeme hezké prožití významného jubilea v kruhu svých blízkých, hodně pracovních i osobních úspěchů, pevné zdraví a štěstí a v neposlední řadě hezké a zajímavé sběratelské „úlovky“.

Blahopřání – Ilona Kovaříčková

Dne 1.3. oslavila své kulaté narozeniny členka klubu, sběratelka a obdivovatelka panenek Ilona Kovaříčková z Chocně. Blahopřejeme a přejeme pevné zdraví, hodně štěstí, sběratelských úspěchů a pohody v kruhu nejbližších.

Členky Klubu Panenky ČR

Ještě jednou Sonnenberg

Ještě se  musíme vrátit do Sonnenbergu, kde v červnu probíhala soutěž,  které se zúčastnily dvě naše členky Martina Hoňková a Marie Hodečková  - o této akci jsme Vás již informovaly. Co jsme Vám však ještě nesdělili je výsledek této soutěže.  Obě  panenky – Dášenka a Irenka získaly zlaté pásmo v kategorii reborn – amatér, které se uděluje za kvalitu zpracování.
Děvčata, opožděně, ale přece jen Vám blahopřejeme, máme radost, že jste   toto ocenění získaly a věříme, že svoji  práci předvedete také ve Zruči nad Sázavou při našem setkání.  Přejeme Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti a rozdávejte radost všem, kdo mají rády panenky a medvídky.

Dášenka a Irenka-zlaté pásmo Sonneberg 2011.jpg Dášenka a Irenka-zlaté pásmo Sonneberg 2011-b.jpg Dášenka a Irenka-zlaté pásmo Sonneberg 2011-c.jpg

Blahopřání

Dne 18.září oslaví své kulaté výročí narození naše členka klubu Naďa Kovalovská z Prahy.

Nadi, do dalších let přejeme pevné zdraví, štěstí, hodně hezkých a zajímavých sběratelských kousků do sbírky. Krásnou a pohodovou oslavu v kruhu svých nejbližších.

To přejí členky klubu.

Blahopřání

Dnes si dovolujeme nejprve blahopřát Kačence Kotykové, které se koncem dubna narodila dvojčátka – chlapeček Aron a holčička Rebeka.
Milá Kačenko, ze srdce blahopřejeme nejen Tobě, ale celé Tvé rodině. Ať Vám dětičky hezky rostou, přinášejí hodně radosti a málo starostí, ať jste všichni zdraví a máte hodně síly do dalších let Vašeho společného života.
Buďte hodně šťastni.

S dalším blahopřáním nesmíme zapomenout na naše členky, které tento měsíc oslaví postupně svá kulatá životní jubilea.
Jsou jimi Jana Tomková ze Stržanova, Alena Benešová z Prahy a Martina Hoňková z Havířova.
Děvčata, všem Vám přejeme hezké prožití Vašich oslav a do dalších let tolik potřebné zdravíčko, štěstí, hodně osobních i pracovních úspěchů ve všem Vašem podnikání.